Yhteystiedot

Puheenjohtaja ja hallitus

 

Hallitus 2016 

Puheenjohtaja
Sirpa Junnila

Salon kaupunki
Varhaiskasvatus
Tehdaskatu 2
24100 Salo

sirpa.junnila@salo.fi

044-7787854

 

Varapuheenjohtaja, Jäsen
Taina Humalamäki

Salon kaupunki Aikuisosiaalityö
Tehdaskatu 2
24100 SALO

taina.humalamaki@salo.fi

044-7783128

 

Jäsen

Tero Joronen

 

Salon kaupunki
Tietohallinto

Tehdaskatu 2
24100 Salo

tero.joronen@salo.fi

 

 

Jäsen
Iris RIikonen

Salon kaupunki
Sosiaalityön palvelut
Tehdaskatu 2
24100 Salo

iris.riikonen@salo.fi

044-7787819

 

Sihteeri , Jäsen
Satu Rantanen

Salon kaupunki
Varhaiskasvatus
Tehdaskatu 2
24100 SALO

satu.rantanen@salo.fi

044-7787856

 

Rahastonhoitaja
Jouni Saarinen

Kirkkokatu 13 A 4
24100 Salo

jouniosaarinen@gmail.com

0440-334555

 

Jäsenasiainhoitaja,
Tanja Lepistö

Salon kaupunki
Tehdaskatu2
24100 SALO

tanja.lepisto@salo.fi

044-7787101

 

 

Voit lähettää sähköpostia myös osoitteeseen jytysalonseutu@gmail.com.
Postilaatikko on tarkoitettu hallitukselle osoitetuille aloitteille, kysymyksille, tiedotteille ja yleisille asioille.
Viestit luetaan ainakin kerran viikossa ja aina ennen hallituksen kokousta.


 

Luottamusmiehet

 

Salon kaupunki

Pääluottamusmies
Tanja Lepistö

Salon kaupunki
Hallinto-osasto
Tehdaskatu 2
24100 Salo


tanja.lepisto@salo.fi
 

044-7787101

Varapääluottamusmies
Tero Joronen

tero.joronen@salo.fi

Luottamusmies
Taina Humalamäki

taina.humalamaki@salo.fi

Luottamusmies
Jan Engsrtöm

jan.engstrom@salo.fi

Luottamusmies

Minna Korpela

minna.korpela@salo.fi

Varaluottamusmies

Minna Oksanen

minna.oksanen@salo.fi

Kunnan Taitoa Oy:  Salon toimiston luottamusmies
Maija Salo

maija.salo@taitoa.fi

 

Yhdistyksen luottamusmieskausi on kaksi vuotta eli 1.1.2017 - 31.12.2018

Ota yhteyttä